Co możemy
dla Ciebie zrobić?

Zajmujemy się projektowaniem stron www od podstaw - od szkicu na kartce po wypromowanie serwisu z wykorzystaniem sprawdzonych i popularnych rozwiązań. Do stosowanych przez nas metod reklamowania wlicza się między innymi promowanie usług naszych klientów poprzez linki sponsorowane Google AdWords oraz prowadzenie profili na wybranych portalach społecznościowych. Połączenie tych narzędzi, czyli stron internetowych oraz reklamy pozwala osiągnąć bardzo dobre efekty i rezultaty widoczne od razu.

Dodatkowo w naszej ofercie znajduje się usługa projektowania identyfikacji wizualnej począwszy od prostych wizytówek, aż po złożone realizacje graficzne.

Bardziej wymagającym klientom oferujemy dedykowane rozwiązania w postaci sklepów internetowych lub systemów informatycznych. Z wielką chęcią przyczynimy się do rozwoju Twojego przedsiębiorstwa, wiedząc, że Twój zysk jest również naszym sukcesem.

Jak będzie wyglądać nasza współpraca?

  • Przygotujemy niezbędne statystyki, analizy i raporty z wyników naszych działań.
  • Wspólnie ustalając budżet na działania promocyjne poprowadzimy kampanie reklamową Twojej firmy w Google AdWords.
  • W oparciu o Twoje kryteria przystąpimy do realizacji ustalonego planu.
  • Każdego dnia jesteśmy do dyspozycji - w pełnej gotowości na reakcję w każdej sferze naszych działań. Pracujemy tak, jakbyśmy byli częścią Twojej firmy.
  • Pod koniec każdego miesiąca wspólnie analizujemy wyniki naszych działań i ustalamy strategię na dalszą współpracę.